adresa Nr. 159 Comuna Hopârta telefon 0258-875713

Tel. 0258-875730

Parohia Ortodoxa Hopârta
Tel.0258-875875

Având în vedere evoluția din ultima perioadă a epidemiei de coronavirus, în scopul reducerii la maxim a riscului de contaminare cu acest virus, începând cu data de  18 martie 2020, activitatea de relații cu publicul de la nivelul Primăriei Hopârta va fi sistată.

Angajații din primărie vor fi prezenți la serviciu și vor rezolva solicitările prin mijloacele elctronice pe care le au la dispoziție.

Toate solicitările se vor comunica telefonic la nr. de telefon/fax 0258/875713 sau email la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..

În situație excepțională, în care, nu aveți acces la unul dintre mijloacele de comunicare enumerate, solicitările se vor depune prin poștă sau direct la sediul primăriei , în cutia special destinată depunerii sesizărilor și cererilor.

Vă mulțumim și vă asigurăm de întreaga noastră colaborare!

Cu respect,

Primarul comunei Hopârta